O Klubie

Stowarzyszenie Piłkarskie Polonez Warszawa powstało w marcu 2007 roku, z inicjatywy rodziców dzieci, które chciały uprawiać piłkę nożną na terenie osiedla Bródno. Celem stowarzyszenia jest poprawa kondycji fizycznej oraz zorganizowanie wolnego czasu dzieci i młodzieży. S.P Polonez Warszawa jest stowarzyszeniem kultury fizycznej oraz członkiem Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej. Dzięki dobrej współpracy z władzami Gminy Targówek, dyrekcją Domu Kultury Świt, kierownictwem OSiR Targówek oraz szkołami na terenie Bródna możemy stworzyć dla członków naszego stowarzyszenia optymalne warunki do treningów i rozgrywania meczy. Stowarzyszenie utrzymuje się ze składek członkowskich, dotacji otrzymywanych z miasta bądź gminy oraz z darowizn prywatnych sponsorów. Dobrze dobrana i wykwalifikowana kadra trenerska sprawia, że co roku wystawiamy kolejną drużynę do rozgrywek MZPN.

Zarząd Klubu: Prezes: PIOTR MAROWELT, Wice-Prezes: PAWEŁ ZAHORODNY

nr konta:

BANK ZACHODNI WBK S.A.

68 1090 1841 0000 0001 0821 4761

z dopiskiem: składka członkowska np. za miesiąc wrzesień 2014 i prosimy o podanie imienia i nazwiska

OPŁATA SKŁADKI CZŁONKOWSKIEJ DO 15 KAŻDEGO MIESIĄCA

Wiadomości (utwórz nową)